sergirehberi.com

 
SERGİ         SANATÇI         MEKAN
Haftanın Sergileri  •  Güncel Sergiler  •  Gelecek Sergiler  •  Geçmiş Sergiler

Uluslararası Exlibris Solstizio D'estate Yarışması
Sergisi21.09.2019 - 10.10.2019Dibekli Han Kültür ve Sanat Köyü/Erdinç Bakla Sanat Galerisi 
 


Yakaköy Bodrum Muğla


Pazartesi günü hariç her gün 10:00-21:00 saatleri arasında gezilebilir.Basın Bülteniİstanbul Exlibris Akademisi Derneği Uluslararası Exlibris Solstizio D'estate Yarışmaları Sergisi

Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü'nde Erdinç Bakla Sanat Galerisi'nde 21 Eylül'de açılışı gerçekleşecek olan Uluslararası ExlibrisSolstizioD'estate Yarışması Sergisi 10 Ekim'e kadar devam edecek.
Uluslararası ExlibrisSolstizioD'estate Yarışması Sergisi'nde Almanya, Arjantin, Belarus, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Estonya, Fransa, İtalya, Litvanya, Rusya, Türkiye'den Exlibris sanatçılarının katıldığı İtalyan SolstizioD'estate Derneği'nin yarışmalarından seçilen ve sergilenmeye layık görülen 50 Exlibris yer alacak.

Eserler 2003'ten beri uluslararası gerçekleştirilen yarışmaya gönderilen orjinalExlibris'lerdir. Kısa hikayeler, resim ve heykelle ilgilenen İtalyan Exlibris Derneği Solstiziod'EstateOnlus 2001'den beri Uluslararası Yarışma organize ediyor. 2003'te Remo Palmirani bu yarışmayı "Exlibris" olarak devamlı bir yarışma haline getirmeyi teklif ederek sorumluluğunu da üstleniyor. Bu yarışmalar her yıl masallar dünyasında temaya bağlı olarak yapılmaya devam ediyor. Dünyanın değişik yerlerindeki deneyimli Exlibris'cileri şaşırtan olay ise katılanlar arasında ilk defa okullardan da katılımın görülmesidir.

Serginizi / Etkinliğinizi
burada duyurabilirsiniz...

sergirehberi@gmail.com
İletişim             Üyelik/Hizmetler             Gizlilik Politikası             Kullanıcı Sözleşmesi